Archive forlapkričio, 2011

Žiūrėti būtina

Sergejus Magnitskis mirė (buvo numarintas kalėjime Maskvoje) prieš dvejus metus, 2009 m. lapkričio mėnesį. Lyg tai apie šią istoriją esu nemažai girdėjęs, domėjęsis, tačiau mane vis vien sukrėtė dokumentinis filmas „Teisingumas Sergejui“ (Justice for Sergej). Filmą tradiciškai nufilmavo ne Rusijos, o užsienio (šiuo atveju – Olandijos) dokumentalistai. Jie atskleidė šokiruojantį „rusiško teisingumo“ pasaulį, jėgos struktūrų suaugimą su kriminalinėmis struktūromis, žmonių, turinčių savo rankose tam tikrą valdžią, nužmogėjimą etc.

„Teisingumas Sergejui“ – filmas, kurį reikia žiūrėti… Žiūrėti jį yra būtina. Todėl visi keliaujam į – www.justiceforsergei.com

Comments off

Katastrofos Rusijoje – sisteminės klaidos atspindys

Vasaros pabaigoje Rusijos vicepremjeras Sergejus Ivanovas atskleidė labai nemalonius statistinius duomenis. Pasak jo, per metus nelaimingų atsitikimų oro transporto srityje skaičius Rusijoje padvigubėjo, o tokių incidentų aukų skaičius per tą patį laikotarpį išaugo keturis kartus. Praėjus vos dviem savaitėms po šio S. Ivanovo pasisakymo ne tik Rusiją, bet ir visą sporto pasaulį sukrėtė tragedija: kildamas iš Jaroslavlio oro uosto sudužo lėktuvas, žuvo visa šio miesto „Lokomotyvo“ ledo ritulio komanda.

skaityti toliau

Comments off

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Eiti prie įrankių juostos